AVTECH
ALL–IN–ONE
komputer do nowoczesnego biura
 

ALL–IN–ONE komputer G40 Pro

ALL–IN–ONE komputer G70 Pro

Więcej

ALL–IN–ONE komputer G20

ALL–IN–ONE komputer G40

ALL–IN–ONE komputer X6

ALL–IN–ONE komputer X700

 

Dlaczego potrzebujesz właśnie komputera AvTech ALL–IN–ONE?

Monitor z wbudowanymi wszystkimi funkcjami do pracy!
Rozwiązania technologiczne zajmują coraz mniej miejsca. Jesteś zwolennikiem postępu i podążasz za najświeższymi trendami technologicznymi? Cenisz sobie porządek na biurku, a w biurze lub w domu musisz zoptymalizować przestrzeń? Być może stawiasz na pomysłowe rozwiązania za rozsądną cenę, przy czym wiesz, jakiego komputera potrzebujesz?
Komputer AvTech ALL–IN–ONE to właściwy wybór, gdyż jest to nowoczesne rozwiązanie, które posiada jeden przewód zasilający, a wszystkie pozostałe elementy są wbudowane w monitor. Oczywiście mysz i klawiaturę bezprzewodową wybierasz sam! Istotne jest to, że komputer możesz samodzielnie skonfigurować i dostosować do swoich potrzeb. Po prostu postaw go na biurku i gotowe!

Jaki komputer AvTech ALL–IN–ONE wybrać?

Wybierz model na miarę swoich potrzeb i dobierz jego klasę: Office, Advanced, Business lub Expert.
Dlaczego jest to ważne? W magazynie nie potrzebujesz zbyt drogiego komputera z dodatkowymi funkcjami, jeśli chcesz tylko drukować faktury. Docenisz natomiast wysokiej klasy komputer ALL–IN–ONE Expert, jeśli tworzysz nowoczesne wzornictwo w profesjonalnym programie graficznym.

Office

Idealny wybór w przypadku korzystania z jednego programu.
Doskonale sprawdza się z 1–2 otwartymi programami lub stronami internetowymi przy powtórnym wykonywaniu jednej konkretnej funkcji. Przydatny w sytuacji, gdy codziennie musisz wykonywać tę samą czynność na komputerze w programie MS Word lub Excel. Dlatego nadaje się do magazynów (do pakowania, drukowania naklejek) lub wykonywania jednego rodzaju księgowości.

Business

Idealny wybór, jeśli na co dzień pracujesz z dużymi plikami.
Nadaje się dla kierowników działów, księgowych, pracowników call centre, administratorów systemów, grafików. Jednocześnie można pracować z dużymi plikami MS Excel lub 8 otwartymi programami albo 10 otwartymi w jednym czasie stronami internetowymi. Niektóre modele zapewniają możliwość regulacji wysokości i są wyposażone w obracany ekran, zapewniając wygodę pracy.

Advanced

Doskonały wybór na co dzień.
Będzie działać szybko przy 3–5 jednocześnie otwartych programach lub stronach w przeglądarce. Popularny wybór dla sekretarki, operatora danych, w gabinetach lekarskich, dla sprzedawców, pracowników magazynów, w serwisach samochodowych, hotelach, dla nauczycieli i dziennikarzy. Niektóre modele monitorów umożliwiają regulację wysokości, dzięki czemu praca z nimi staje się bardziej ergonomiczna. 

Expert

Ten komputer może wszystko.
Doskonały wybór dla kierowników, architektów, analityków obszernych danych. Komputer ALL–IN–ONE świetnie poradzi sobie z dowolną liczbą otwartych programów, plików i stron w przeglądarkach. Niektóre modele zapewniają możliwość regulacji wysokości i są wyposażone w obracany ekran, zapewniając wygodę pracy. 

AvTech ALL–IN–ONE posiada wbudowane wszystkie komponenty potrzebne do pracy –
procesor, kartę pamięci, głośniki, odbiornik Wi-Fi i inne elementy.
Po prostu postaw go na stole i uruchom!
 .